Możliwość ewidencji czasu pracy online

IN-TIME Aplikacja do ewidencji czasu pracy przez Internet

Tendencja jest oczywista: urządzenia mobilne z powszechnym dostępem do sieci Internet opanowały naszą rzeczywistość! Dlatego jako użytkownik programów IN-FORM, współpracujących z urządzeniami mobilnymi, możesz zrewolucjonizować swoją codzienną pracę.

Skorzystaj ze sprytnej aplikacji internetowej IN-TIME, dostępnej w wersji na komputery oraz urządzania mobilne, i prowadź elektroniczną ewidencję czasu pracy, niezależnie od miejsca, w który aktualnie się znajdujesz. Dane z aplikacji zostaną błyskawicznie przekazane do programu IN-FORM, co usprawni proces rozliczania inwestycji, wystawiania faktur, czy naliczania wynagrodzeń.

Zapomnij o czasochłonnym wypełnianiu kart pracy. Ewidencja czasu pracy na smartfonie to szybkość, wygoda i przyjemność, także dla pracowników.

Chcę pracować efektywnie!

 


Tak to działa:

Dane pracowników, rodzaje godzin, nazwy inwestycji zostaną przejęte automatycznie z programu IN-FORM do aplikacji IN-TIME. Dzięki temu będziesz mógł ewidencjonować czas pracy pracowników przypadający na poszczególne zlecenia w aplikacji internetowej IN-TIME, niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Następnie dane te zostaną automatycznie przekazane z powrotem do programu IN-FORM i będą dostępne do dalszego przetwarzania w module Rozliczanie inwestycji.

IN-TIME Aplikacja do internetowej ewidencji czasu pracy
  Ewidencja czasu pracy przez urządzenie mobilne
  Ewidencja czasu pracy przez urządzenie mobilne

  Najważniejsze możliwości:

  • koniec z podwójnym wprowadzaniem danych,
  • eliminacja błędów, powstających przy ręcznym wprowadzaniu danych z kart czasu pracy,
  • ewidencja czasu pracy, niezależnie od miejsca, w którym przebywa pracownik - na komputerze w biurze, na terminalu lub na urządzeniach mobilnych,
  • błyskawiczny transfer danych do programu IN-FORM przez zabezpieczone połączenie,
  • pełna integracja danych z programem IN-FORM, od ich wprowadzenia, aż po rozliczenie,
  • usprawnienie procesu rozliczania inwestycji, wystawiania faktur lub naliczania wynagrodzeń,
  • przejrzystość w najmniejszym szczególe,
  • łatwość analizy danych dzięki możliwości sporządzania zestawień i podsumowań,
  • a wszystko przy niewielkich kosztach obsługi.

  Wymagania systemowe:

  • komputer z systemem operacyjnym Windows z programem IN-FORM PROfessional lub IN-FORM FLEX
  • moduł dodatkowy Rozliczanie inwestycji, internetową aplikację IN-TIME oraz aktywną umowę serwisową z IN-Software
  • ewidencja czasu pracy wymaga urządzenia z dowolnym systemem operacyjnym, przeglądarką internetową (akceptacja plików cookies) oraz dostępu do Internetu
  • jako opcja: czytnik kodów kreskowych *)
  • jako opcja: smartphone **)
  • jako opcja: moduł dodatkowy Wykresy w Excelu

  *) do ewidencji czasu pracy poprzez terminal potrzebne są urządzenia z czytnikami kodów kreskowych. Urządzenia mobline wyposażone w system Windows RT nie są przygotowane do podłączenia zewnętrznych czytników kodów kreskowych lub klawiatur i dlatego nie zaleca się ich stosowania jako terminal. Do ewidencji czasu pracy poprzez terminal, którym będzie urządzenie mobilne, zaleca się wybrać urządzenie wyposażone w system operacyjny (np. Windows 8.x PRO), obsługujący możliwość podłączenia wyżej wymienionych urządzeń zewnętrznych.

  **) łatwość obsługi aplikacji IN-TIME w dużej mierze zależy od wykorzystywanej przeglądarki internetowej. W związku z tym, że niektóre modele smartfonów są wyposażone w dedykowane przeglądarki stron internetowych i nie zezwalają na korzystanie z alternatywnych przeglądarek, przed zakupem określonego modelu urządzenia zalecamy przetestowanie działania aplikacji IN-TIME na urządzaniu.

  Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych, sprzętu i warunkach, jakie muszą być spełnione dla poprawnego działania niektórych funkcji, modułów lub interfejsów zamieściliśmy w dziale Pomoc -Wymagania systemowe.