Nie pozwól innym sięgać po twoje pieniądze!

Należności i zobowiązania

Efektywne zarządzanie i kontrola finansów to główne atuty modułu dodatkowego Należności i zobowiązania. Każdą fakturę masz w ręce tylko raz. Reszta dzieje się sama: zestawienie faktur zakupu i sprzedaży, automatyczna propozycja płatności - należności i zobowiązania, przelewy przez Internet, rozbudowany system monitowania płatności, obsługa elektronicznych wyciągów bankowych i raportów kasowych. Dzięki temu segregator z fakturami będziesz mógł zostawić w szafie.

Ponadto moduł ten umożliwia zredukowanie kosztów związanych z obsługą księgową dzięki możliwości tworzenia zapisów księgowych i przekazywania ich w formie elektronicznej do programów finansowo-księgowych. Przeczytaj informacje na temat obsługiwanych formatów i programów z którymi współpracuje aktualna wersja programów IN-FORM.

Jesteś użytkownikiem systemu IN-FORM?

W pomocy programu IN-FORM (F1) znajdziesz szczegółowy opis dotyczący sposobu pracy z modułem dodatkowym Należności i zobowiązania. W opisie systemu znajdziesz przykłady zastosowania tego modułu w obszarze monitów, ewidencji faktur zakupu, dokonywania płatności, ewidencji wyciągów bankowych i prowadzania kasy, a także możliwości przekazywania księgowań do programów finansowo-księgowych.

Powrót Na górę