Oprogramowanie i serwis bezpośrednio od producenta

Od roku 1986 zajmujemy się produkcją oprogramowania przeznaczonego dla małych jak i większych firm usługowych z branży budowlanej oraz dla firm produkcyjnych. Na rynku polskim jesteśmy obecni od roku 1997. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w produkcji oprogramowania do zarządzania małym lub średnim przedsiębiorstwem i w roku 2016 świętowaliśmy swój jubileusz. Łącznie zatrudniamy ponad 150 pracowników i mamy ponad 40.000 zadowolonych użytkowników.

Oprogramowanie, które działa bez zarzutów

Oferujemy produkty najwyższej jakości, innowacyjne, przejrzyste i łatwe w obsłudze. Wieloletnie testy i praktyczne zastosowanie zapewniają bezpieczeństwo pracy na sprawdzonym programie. Nasi programiści dbają o to, by produkty stale były dla Ciebie dalej rozwijane.

Opieka serwisowa, na którą możesz liczyć

Mamy własnych konsultantów, którzy są dostępni na terenie całego kraju - osobiście u ciebie w firmie bądź pod telefonem.

Postrzegamy swoją rolę nie tylko jako dostawcy oprogramowania - chcemy być dla ciebie partnerem w poszukiwaniu rozwiązań ułatwiających codzienną pracę biurową i dostarczaniu pomysłów na innowacyjne zarządzanie firmą.

Nasi konsultanci to doskonale przygotowani eksperci, którzy wiedzą dokładnie, jakie wymagania mają firmy usługowe i produkcyjne w zakresie oprogramowania. Nie będziesz zatem rozmawiał z komputerowcem nie znającym środowiska pracy twojej firmy, lecz z fachowcem z branży.

Nasi konsultanci wysłuchają cię i będą z tobą współpracować, a dzięki indywidualnej i bezpłatnej analizie potrzeb pomogą znaleźć odpowiednie dla ciebie rozwiązanie.

Jesteśmy dla Ciebie!

Powrót Na górę