Zaoferuj swoim klientom profesjonalną obsługę serwisową!

Usługi serwisowe

Zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi serwisowej także od strony administracyjnej wiąże się ze znacznym wysiłkiem organizacyjnym. Z modułem dodatkowym Usługi serwisowe osiągniesz ten cel bez dużego nakładu pracy. Nie ważne, czy otrzymałeś nagłe wezwanie, czy musisz wykonać coroczną konserwację. Dzięki rewelacyjnemu narzędziu do planowania i zarządzania terminami usług serwisowych sprawnie obsłużysz zarówno regularne przeglądy techniczne wykonywane na podstawie umów, jak i nieoczekiwane awarie. Natomiast faktury z tytułu podpisanych umów wystawią się automatycznie.

Zaopatrz serwisanta w urządzenie mobilne:

Za pomocą genialnej funkcji, edytującej pliki PDF, raport z wykonanej usługi wypełnisz bezpośrednio na urządzeniu mobilnym, będąc jeszcze u klienta, a jego treść błyskawicznie prześlesz mailem do biura.

Resztę wykonaj w biurze za pomocą kilku kliknięć:

Po otrzymaniu maila, równie szybko zaimportujesz raport z usługi i wystawisz fakturę za zlecenie.

Korzystasz z aplikacji IN-TIME? Zaimportuj czasy pracy monterów z Usług serwisowych do Rozliczania inwestycji i wszystkie dane potrzebne do przygotowania zestawień w każdej chwili będą do twojej dyspozycji.

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi mobilnych usług serwisowych, w szczególności sprawdź zalecane urządzenia mobilne, wspierane systemy operacyjne i aplikacje PDF.

Wybrane zalety mobilnych usług serwisowych:

  • działanie niezależne od platformy (działa z systemem iOS np. iPad, Android i Windows) dlatego możesz zdecydować, które urządzenie mobilne najlepiej spełni swoje zadanie.
  • standardowa aplikacja do wypełniania formularzy PDF, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
  • wypełnione formularze są czytelne, można je edytować i nie można ich zgubić.
  • formularze można dopasować zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.

Jesteś użytkownikiem systemu IN-FORM?

W pomocy programu IN-FORM (F1) znajdziesz szczegółowy opis dotyczący sposobu pracy z modułem dodatkowym Usługi serwisowe.

Powrót Na górę