Sprawdzone programy do zarządzania dowolnej wielkości firmą

Minęły już czasy oddzielnych rozwiązań, gdzie do każdego zadania potrzebny był inny program komputerowy. Dziś skuteczne zarządzanie firmą wymaga rozwiązań kompleksowych. Oprogramowanie IN-FORM ma budowę modułową, dlatego może być indywidualnie dostosowane do potrzeb twojej firmy. Dzięki prostej i jasnej obsłudze programu zoptymalizujesz czas przeznaczony na wykonywanie codziennych zadań biurowych. Programy IN-FORM to bezpieczne rozwiązanie na lata - sprawdzone w praktyce i stale rozwijane!

Rozwiązanie kompleksowe

Prowadzisz większą firmę, a twoje oczekiwania względem oprogramowania są jasno określone? Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania, za pomocą którego obsłużysz wszystkie obszary działalności twojej firmy - od kalkulacji opłacalności inwestycji, aż po jej rozliczenie? Chciałbyś wybrać odpowiednią dla siebie konfigurację z całej palety możliwości?

IN-FORM PROfessional

Rozwiązanie dla biznesu

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne i potrzebujesz programu do zarządzania procesem produkcji? Chcesz mieć możliwość przeglądu stanu zaawansowania zleceń produkcyjnych o różnej szczegółowości, żeby skutecznie zarządzać także poszczególnymi etapami produkcji? Jednocześnie nie chcesz rezygnować z elastyczności, jaką oferuje program do kompleksowej obsługi firmy?

IN-FORM FLEX

 

Program dla małych firm

Rozwiązanie dla małych firm

Cały dzień jesteś na budowie, a sprawy biurowe załatwiasz wieczorami lub w weekendy? Potrzebujesz prostego programu, w którym szybko przygotujesz oferty i wystawisz faktury? Masz ograniczony budżet na zakup oprogramowania? Czy dopiero rozpoczynasz działalność?

IN-FORM EnterPrice

 

Wskaźniki kalkulacyjne

Wskaźniki kalkulacyjne

Chcesz wiedzieć dokładnie, jakie ceny twoja firma może zaoferować na rynku, żeby działalność, którą prowadzisz była opłacalna i przynosiła odpowiednie zyski? Potrzebujesz narzędzia, które pomoże obliczyć wskaźniki kalkulacyjne, uwzględniające realne koszty twojej firmy?

MONEYTOU

 

Wskaźniki kalkulacyjne

Moduły dodatkowe

Które obszary działalności w twojej firmie są szczególnie ważne? Chcesz efektywnie zarządzać finansami firmy, monitorując stan zobowiązań i należności niezależnie od księgowego? Prowadzisz po kilka inwestycji jednocześnie i chcesz na bieżąco rozliczać zużycie materiałów oraz czas pracy dla każdej z nich? Świadczysz usługi serwisowe i potrzebujesz narzędzia do lepszego planowania czasu pracy serwisantów? A może twoja firma prowadzi sprzedaż detaliczną? Szukasz programu, który będzie obsługiwał również te dziedziny?

Moduły dodatkowe

 

Powrót Na górę