Przegląd możliwości rozszerzenia licencji oprogramowania

Programy IN-FORM już w pakiecie podstawowym oferują wiele przydatnych funkcji. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że znalezienie przynajmniej dwóch firm z tej samej branży, które pracowałyby w identyczny sposób, jest praktycznie niemożliwe. To, co jest ważne w Twojej firmie, w firmie Twojego kolegi z branży może być zupełnie nieistotne. Z tego powodu programy IN-FORM mają budowę modułową, która umożliwia wybranie dokładnie takich modułów, jakich potrzebujesz.

Każdy moduł został starannie przygotowany przy współpracy i na podstawie wieloletniej wymiany doświadczeń z naszymi użytkownikami. Dlatego, wybierając kompleksowe i elastyczne oprogramowanie IN-FORM, stawiasz na rozwiązanie sprawdzone w praktyce, które ułatwia codzienną pracę biurową i pomaga w zarządzaniu firmą!

Jesteś zainteresowany dodatkowymi możliwościami programu? Z chęcią doradzimy przy wyborze najbardziej korzystnej opcji  - bezpłatnie i niezobowiązująco. Skontaktuj się z nami!

Dokumenty zewnętrzne

Dokumenty zewnętrzne

Czasy papierowych dokumentów mijają bezpowrotnie! Moduł Dokumenty zewnętrzne umożliwia skanowanie i przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej, oferując szybki dostęp do ich treści.

Więcej

Mail/Fax/SMS plus

Mail/Fax/SMS plus*

Wysyłanie i odbieranie maili, faksów i sms-ów bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania i sprzętu komputerowego. Synchronizacja terminów, adresów i maili ze smartfonem.

Więcej

IN-TIME Ewidencja czasu pracy

IN-TIME Ewidencja czasu pracy*

Sprytna aplikacja internetowa IN-TIME dostępna w wersji na komputery lub urządzenia mobilne umożliwiająca ewidencję czasu pracy online.

Więcej

Praca z aplikacją mobilną IN-Software APP*

Często podróżujesz i chcesz mieć swoje biuro w kieszeni? Masz „alergię na biurko” i po prostu chcesz być na zewnątrz? Dzięki aplikacji IN-Software masz dostęp NA ŻYWO do IN-FORM w biurze w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Więcej

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe

Obroty z usług serwisowych bez dużego nakładu pracy. Wszystko w jednym miejscu: umowy, raporty z wykonanych usług oraz możliwość automatycznego wystawiania faktur!

Więcej

Import/eksport dokumentów

Import/eksport dokumentów*

Otrzymujesz kosztorys w formie elektronicznej, a po uzupełnieniu danych musisz odesłać go z powrotem? Moduł Import/eksport dokumentów umożliwia import kosztorysów zapisanych w popularnych formatach, ich dalsze opracowanie oraz eksport.

Więcej

NiZ

Należności i zobowiązania*

Efektywne zarządzanie i kontrola finansów firmy to główne atuty tego modułu. Fakturę masz w ręce tylko raz, a o resztę zadba program.

Więcej

Rozliczanie inwestycji

Rozliczanie inwestycji

Kontroluj czas pracy i zużycie materiałów dla każdego zlecenia, a w porę zauważysz, czy zlecenie jest opłacalne i jak wydajnie pracują twoi pracownicy. Z modułem dodatkowym Rozliczanie inwestycji kontrolujesz sytuację na bieżąco i zawsze wiesz, co się dzieje.

Więcej

Interfejs GAEB

Interfejs GAEB

Otrzymujesz ofertę na przetarg z UE w formacie GAEB lub chcesz sam przygotować ofertę w tym formacie? Z modułem dodatkowym GAEB to żaden problem!

Więcej

Obmiar

Obmiar

Koniec z uciążliwymi obliczeniami! Zapisz w programie własne formuły obliczeniowe do wielokrotnego wykorzystania. Potem wprowadź obmiar wykonany w terenie, a program wykona obliczenia i wystawi fakturę.

Więcej

Wykresy w Excelu

Wykresy w Excelu

Potrzebujesz indywidualnych analiz o stanie firmy? Teraz możesz przekazać dane liczbowe z poszczególnych modułów do Excela, gdzie dowolnie je opracujesz?

Więcej

Edycja wzorca wydruku

Edycja wzorca wydruku

Potrzebujesz indywidualnych formularzy lub zestawień? Chcesz zmienić standardowy wzorzec wydruku?

Więcej

Sterownik ODBC

Sterownik ODBC

Potrzebujesz danych finansowych lub liczbowych do przygotowania zestawień? Sterownik ODBC umożliwia dostęp do baz danych programu IN-FORM.

Więcej

Handel

Handel

Optymalne rozwiązanie dla firm usługowo-handlowych, umożliwiające obsługę kasy zgodnie z wymogami obowiązującymi przy sprzedaży detalicznej.

Więcej

Magazyn

Magazyn

Prowadzisz magazyn lub kilka magazynów? Chciałbyś w jednym systemie obsługiwać zlecenia i jednocześnie w komfortowy sposób zarządzać dostawami materiałów? Pomoże Ci w tym moduł dodatkowy Magazyn programu IN-FORM.

Więcej

Wymagania systemowe

Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych, sprzętu i warunkach, jakie muszą być spełnione dla poprawnego działania niektórych funkcji, modułów lub interfejsów zamieściliśmy w dziale Pomocy - Wymagania systemowe dla określonych funkcji, modułów i interfejsów.

* Warunkiem koniecznym do korzystania z modułu Mail/Fax/SMS plus oraz innych Usług online jest posiadanie aktywnej umowy serwisowej z IN-Software. Po wypowiedzeniu umowy serwisowej usługi te zostaną automatycznie zablokowane. Za korzystanie z tego modułu naliczane są opłaty dodatkowe uzależnione od ilości i rodzaju przesyłanych danych - każdorazowo po przekroczeniu kwoty 60,00 PLN. Gdy kwota ta nie zostanie przekroczona wówczas przynajmniej raz w roku zostanie wystawiana jedna faktura zbiorcza.