Przegląd możliwości rozbudowy oprogramowania

Erweiterungen

Programy IN-FORM już w pakiecie podstawowym oferują wiele przydatnych funkcji. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że znalezienie przynajmniej dwóch firm z tej samej branży, które pracowały by w identyczny sposób, jest praktycznie niemożliwe. To, co jest ważne w twojej firmie, w firmie twojego kolegi po fachu może być zupełnie nieistotne. Z tego powodu programy IN-FORM mają budowę modułową, która umożliwia wybranie dokładnie takich modułów, jakich potrzebujesz.

Każdy moduł został starannie przygotowany przy współpracy, i na podstawie wieloletniej wymiany doświadczeń z naszymi użytkownikami. Dlatego, wybierając kompleksowe i elastyczne oprogramowanie IN-FORM, stawiasz na rozwiązanie sprawdzone w praktyce, które ułatwia codzienną pracę biurową i pomaga w zarządzaniu firmą!

Zdecyduj sam, jakich modułów potrzebujesz.

Dokumenty zewnętrzne

Dokumenty zewnętrzne

Czasy papierowych dokumentów mijają bezpowrotnie! Moduł Dokumenty zewnętrzne umożliwia skanowanie i przechowywanie dokumentów w formie elektronicznej, oferując szybki dostęp do ich treści.

Więcej

Rozliczanie inwestycji

Rozliczenia inwestycji

Kontroluj czas pracy i zużycie materiałów dla każdego zlecenia, a w porę zauważysz, czy zlecenie jest opłacalne i jak wydajnie pracują twoi pracownicy. Z modułem dodatkowym Rozliczanie inwestycji kontrolujesz sytuację na bieżąco i zawsze wiesz, co się dzieje.

Więcej...

IN-TIME Ewidencja czasu pracy

IN-TIME Ewidencja czasu pracy

Sprytna aplikacja internetowa IN-TIME dostępna w wersji na komputery lub urządzenia mobilne umożliwiająca ewidencję czasu pracy online.

Więcej

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe

Obroty z usług serwisowych bez dużego nakładu pracy. Wszystko w jednym miejscu: umowy, raporty z wykonanych usług oraz możliwość automatycznego wystawiania faktur!

Więcej

Import/eksport dokumentów

Import/eksport

Otrzymujesz kosztorys w formie elektronicznej, a po uzupełnieniu danych musisz odesłać go z powrotem? Moduł Import/eksport dokumentów umożliwia import kosztorysów zapisanych w popularnych formatach, ich dalsze opracowanie oraz eksport.

Więcej

Sterownik ODBC

Sterownik ODBC

Potrzebujesz danych finansowych lub liczbowych do przygotowania zestawień? Sterownik ODBC umożliwia dostęp do baz danych programu IN-FORM.

Więcej...

Wykresy w Excelu

Wykresy w Excelu

Potrzebujesz indywidualnych analiz o stanie firmy? Teraz możesz przekazać dane liczbowe z poszczególnych modułów do Excela, gdzie dowolnie je opracujesz?

Więcej...

Mail/Fax/SMS plus*

Mail/Fax/SMS

Wysyłanie i odbieranie maili, faksów i sms-ów bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania i sprzętu komputerowego. Synchronizacja terminów, adresów i maili ze smartfonem.

Więcej

Należności i zobowiązania

Należności i zobowiązania

Efektywne zarządzanie i kontrola finansów firmy to główne atuty tego modułu. Fakturę masz w ręce tylko raz, a reszta dzieje się sama.

Więcej...

Magazyn

Magazyn

Prowadzisz magazyn lub kilka magazynów? Chciałbyś w jednym systemie obsługiwać zlecenia i jednocześnie w komfortowy sposób zarządzać dostawami materiałów? Pomoże ci w tym moduł dodatkowy Magazyn programu IN-FORM.

Więcej...

Handel

Handel

Optymalne rozwiązanie dla firm usługowo-handlowych, umożliwiające obsługę kasy zgodnie z wymogami obowiązującymi przy sprzedaży detalicznej.

Więcej...

Interfejs GAEB

Interfejs GAEB

Otrzymujesz ofertę na przetarg z UE w formacie GAEB lub chcesz sam przygotować ofertę w tym formacie? Z modułem dodatkowym GAEB to żaden problem!

Więcej...

Obmiar

Obmiar

Koniec z uciążliwymi obliczeniami! Zapisz w programie własne formuły obliczeniowe do wielokrotnego wykorzystania. Potem wprowadź obmiar wykonany w terenie, a program wykona obliczenia i wystawi fakturę.

Więcej...

Edycja wzorca wydruku

Formulardesigner

Potrzebujesz indywidualnych formularzy lub zestawień? Chcesz zmienić standardowy wzorzec wydruku?

Więcej

Wymagania systemowe

Szczegółowe informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych, sprzętu i warunkach, jakie muszą być spełnione dla poprawnego działania niektórych funkcji, modułów lub interfejsów zamieściliśmy w dziale Pomocy - Wymagania systemowe dla określonych funkcji, modułów i interfejsów.

* Warunkiem koniecznym do korzystania z modułu Mail/Fax/SMS plus oraz innych Usług online jest posiadanie aktywnej umowy serwisowej z IN-Software. Po wypowiedzeniu umowy serwisowej usługi te zostaną automatycznie zablokowane. Za korzystanie z tego modułu naliczane są opłaty dodatkowe uzależnione od ilości i rodzaju przesyłanych danych - każdorazowo po przekroczeniu kwoty 60,00 PLN. Gdy kwota ta nie zostanie przekroczona wówczas przynajmniej raz w roku zostanie wystawiana jedna faktura zbiorcza.

Powrót Na górę