Przegląd nadchodzących wydarzeń

Nie ma nic lepszego niż spotkanie twarzą w twarz. Zwłaszcza jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego nasi pracownicy i użytkownicy są tak pozytywnie nastawieni do programów IN-Software. Serdecznie zapraszamy. Przyjdź i poznaj nas osobiście!

Seminaria w twojej okolicy

Co jakiś czas można spotkać się z nami podczas seminariów, które organizujemy w różnych miastach Polski. Tematy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie: od przećwiczenia w praktyce podstawowych funkcji programu - dla początkujących, do rozliczania inwestycji - dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Tego typu spotkania cieszą się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników, dlatego polecamy obserwować naszą stronę aby nie ominąć najbliższego terminu seminarium.

Szczegóły dotyczące programu seminariów znajdziesz w tutaj.

Nie chcesz tak długo czekać?

Nie musisz! Nasza oferta szkoleniowa przygotowana została w wielu opcjach, dzięki którym osiągniesz swój cel:

  • Zgłoś się na krótkie szkolenie online!
  • Ściągnij konsultanta IN-Software do siebie do firmy!

W ten sposób zaoszczędzisz na kosztach podróży i będziesz mógł spokojnie wyjaśnić wszystkie zagadnienia - nie ruszając się za biurka. Krótkie szkolenie online to idealna alternatywna dla zapracowanych, a jednocześnie najbardziej efektywna metoda nauczenia się czegoś nowego, ponieważ konsultant koncentruje się tylko na tobie!

Jeśli chciałbyś przeszkolić kilku pracowników jednocześnie, to wizyta konsultanta ds. szkoleń u ciebie w firmie może okazać się najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Więcej informacji na temat szkoleń i cen znajdziesz tutaj.

Dni IN-FORMacyjne

Te coroczne, bezpłatne konferencje szkoleniowe, organizowane w wielu miastach Polski, cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych użytkowników, ponieważ są doskonałą okazją, żeby zobaczyć na żywo możliwości najnowszej wersji oprogramowania, oraz nauczyć się kilku przydatnych trików, pozwalających efektywniej pracować z programem. Dni IN-FORMacyjne to także możliwość spotkania się z kolegami z branży i wymiany wzajemnych doświadczeń - a wszystko w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku. Jednak przede wszystkim to najlepsza możliwość osobistego spotkania i porozmawiania z nami - producentem oprogramowania, które stanowi efektywne wsparcie w prowadzeniu twojej firmy.

Spotkania z użytkownikami

Już za rok odbędą się kolejne Dni IN-FORMacyjne! Czekamy na twoje zgłoszenie.

Wkrótce podamy dokładne terminy! Udział w imprezie jest bezpłatny.

Powrót Na górę