Co to jest rodzaj papieru i jak go zmienić?

W IN-FORM możesz wybrać dla każdego wydruku "Rodzaj papieru". Zdecyduj, czy wydruk ma być na czystym papierze, czy też z indywidualnym nagłówkiem firmy. Jeśli często wysyłasz faksy, to wprowadź nagłówek firmy w kolorach czarno-białych. Jeśli drukujesz na papierze z nadrukiem, możesz indywidualnie ustawić marginesy i odstępy. 

W "Oknie drukowania" wybierasz właściwą opcję w zakładce "Rodzaj papieru". Jeśli w zakładce "Wzorce" wybrałeś już wzorzec, proponowany jest do niego odpowiedni rodzaj papieru. Można go zmienić dla aktualnego wydruku. Do drukowania używa się ustawień zapisanych w rodzaju papieru takich jak: czcionka, marginesy, nagłówek, źródło papieru i duplikat.

Jeśli często zmieniasz rodzaj papieru, możesz zapisać jego ustawienia w schematach. Wszystkie ustawienia można wtedy szybko przywołać przy pomocy danego schematu.

Jeśli chcesz zmienić lub założyć nowy rodzaj papieru postępuj zgodnie z opisem zamieszczonym w dziale Pomocy Krok po kroku-instrukcje Utworzenie papieru firmowego.
 
Jeśli chcesz zapisać indywidualne ustawienia wydruku, które będziesz często wykorzystywał postępuj zgodnie z opisem w dziale Pomocy Krok po kroku-instrukcje Ustawienia schematów wydruku.