Jak bezstresowo zarządzać magazynem i przeprowadzić inwenturę?

Tuż przed końcem roku powtarza się ta sama historia: drukowanie list, nerwowe liczenie materiałów, wprowadzanie danych, wyjaśnianie różnic, korekty błędów...

Zespół działu Pomocy IN-Software doradzi, jak przeprowadzić inwenturę bez stresu:

Użyj skanera kodów kreskowych. Oznacz wcześniej materiały lub miejsca ich składowania etykietami z kodami kreskowymi, które możesz wydrukować korzystając z programu IN-FORM. Podczas inwentaryzacji zeskanuj kod kreskowymi znajdujący się na etykiecie i wprowadź na czytniku ilość zgodną ze stanem faktycznym. Co nie bez znaczenia: takie działanie jest możliwe dla wielu magazynów jednocześnie, a inwentaryzację można przeprowadzić etapami. Po zakończeniu dane ze skanera zostaną przejęte do programu IN-FORM.

Dobry czytnik kodów kreskowych stanowi spory wydatek. Ale zaważywszy na korzyści – czas i wygoda – taka inwestycja jest warta swojej ceny. Zwłaszcza, że program IN-FORM w ramach wersji podstawowej posiada asystenta do przeprowadzenia inwentury.

Chcesz, żeby twój skaner był gotowy do użycia na przełomie grudnia i stycznia?

Nie masz czasu i cierpliwości, żeby zajmować się sprawami technicznymi? Zrób sobie prezent pod choinkę i skorzystaj z rozwiązania proponowanego przez zespół IN-Software.

Rozwiązanie obejmuje:

  • wskazanie skanera ze stacją dokującą dedykowanego dla programu IN-FORM i przetestowanego przez IN-Software
  • specjalny wzór etykiet z kodami kreskowymi dla rodzajów papieru DIN A4 i na rolce
  • wsparcie IN-Software przez zdalny pulpit podczas instalacji

Zainteresowany? Chętnie doradzimy! Dane kontaktowe znajdziesz po prawej stronie.

Powrót Na górę